رزرو وقت کوچینگ خصوصی

تمرین و راهکارهای دوستی از جنس خود شما

گاهی اوقات به دلیل هجوم افکار و اتفاقاتی که دوستشان نداریم ولی ناخواسته به زندگی‌مان دعوتشان کرده‌ایم سردرگم می‌شویم و در تصمیم‌گیری و تفکر و تشخیص خوب از بد ناتوان و مستأصل می‌مانیم و‌ حضور کسی در کنارمان که مسئله را از زاویه بهتری ببیند و توانایی تحلیل شرایط را داشته باشد کمک شایانی به عبور از آن تضاد در زندگی‌مان می‌کند.
کوچینگ به شما این امکان را می‌دهد که به‌تنهایی و مستأصل با اتفاقات زندگیتان مواجه نشوید و حضور یه کمک همراه و دوست را که از جنس خود شماست و از دل هزاران مشکل در سیاهی راهش را به سمت روشنی بازکرده که تلاش می‌کند با تمرین و راهکار و راهنمایی بار سنگینی را که بر دوشتان احساس می‌کنید کم یا حذف کند در کنارتان داشته باشید.

توضیحات

قیمت هر ساعت کوچینگ در تلگرام یا واتساپ ۲۶۵.۰۰۰ تومان است که به صورت آنلاین پرداخت می‌شود. بدلیل پر بودن ساعات مشاوره ظرف هفته های آینده،اگر تمایل به دریافت رزرو زود هنگام و اضطراری،برای سه روز آینده را دارید لطفا با آیدی تلگرامی زیر در ارتباط باشید.

هزینه وقت اضطراری برای هر ساعت ۳۶۵،۰۰۰ تومان می باشد.
به دلیل اینکه وقت شما اختصاصا برای شما در نظر گرفته می‌شود، شما در زمانی که رزرو می‌کنید حتما باید در تلگرام یا واتساپ حضور داشته باشید در غیر اینصورت هزینه جلسه قابل عودت نیست و یا اختصاص دادن زمان دیگری برای شما مقدور نمی‌باشد. امکان لغو جلسه کوچینگ تنها ۲۴ ساعت قبل از زمان انتخابی و با کسر ۵۰ درصد هزینه کوچینگ مقدور است.

اگر خارج از ایران سکونت دارید و زمان مورد نظر شما با وقت‌های آزاد کوچینگ مطابقت ندارد، لطفا برای هماهنگی زمان کوچینگ از طریق آیدی تلگرام: @RB7272 با پشتیبانی تماس بگیرید.
زمان های رزرو کوچینگ به وقت ایران می باشد.
کوچینگ خصوصی بصورت وویس در تلگرام و یا واتس آپ (به انتخاب خودتان) برگزار میشود.

سیستم آنلاین رزرو وقت مشاوره

بارگذاری...

رزرو از خارج ایران

پرداخت از طریق پی پال

دوستان عزیزی که از خارج از ایران اقدام به رزرو زمان کوچینگ میکنند، مبلغ کوچینگ برای هر ساعت ۲۹ دلار و جهت پرداخت از طریق آیدی تلگرام: @RB7272 با پشتیبانی تماس بگیرید.

اطلاعات حساب ترکیه

دوستان عزیزی که از ترکیه اقدام به رزرو زمان کوچینگ میکنند، لطفاْ مبلغ کوچینگ را برای هر ساعت ۱۲۹ لیر به شماره حساب زیر واریز و رسید و زمان مورد نظر خود را از طریق آیدی تلگرام: @RB7272 به پشتیبانی ارسال نمایید

Donya Graylımeıkola
Ziraat Bank
Branch: Karşıyaka / İzmir Şubesi
Account Number: 411-89227881-5001
IBAN Number: TR 5300 0100 0411 8922 7881 5001

191 تعداد نظرات
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها مورد پسند ترین ها
Inline Feedbacks
تمام نظرات را ببینید