ستاره: تمرینات درامد

سلام وقت بخیر
من جلسات مشاوره درامد داشتم ولی به تضاد برخوردم
باورهای درامدیم احساس میکنم ایمانم کمه در انجام تمرینات نمیدونم چیشده
و این باعث شده حتی با انجام تمرینات طلامو گم کنم و تو خیلی موارد هزینه هام بیشتر شده
اگر کسی تجربه ی مشابهی داره لطفا راهنمایی کنه

4 نظر نظر خود را بنویسید

 1. یاسمین یاسمین گفت:

  سلام. اگر باور ثروت و فراوانى ت رو تقویت کردى و با دیدن ثروتمندا و شنیدن پیشرفتها و درامدهاى روزافزون اونها احساس خوبى بگیرى و احساس لیاقتت هم به اندازه کافى افزایش داشته ، حتما نتیجه عالى خواهى گرفت ….احساست رو خوب نگهدار و توجه ت رو بذار روى داشته ها و خواسته هات…..

  ۵+
 2. maryam maryam گفت:

  سللم دوست عزیز شما هنوز در وجودتون باور کمبود هست که باید روی باور فراوانی جهان کار کنین که پول یه انرژیه که میتونین با حال خوب و شکرگزاری و دیدن موفقیت ادمهای ثروتمند جذبش کنین،ایمان داشته باش که در این جهان به اندازه ای که بخواهی پول و فراوانی هست و لیاقت و ارزش داشتنشون رو دارین

  ۳+
 3. Hamraz Hamraz گفت:

  سلام عزیزم ، وقتی ما روی باور هامون به صورت جدی کار میکنیم و کم کم فرکانس ذهن ما تغییر میکنه در اول راه تضاد های بزرگی برامون ممکنه پیش بیاد به دلیل اینکه ذهن داره از پلتفرمش که سالهاست بهش عادت کرده خارج میشه .
  وقتی شما در برابر این تضاد ها تسلیم نشی و ایمانتو حفظ کنی و ثابت قدم توی مسیرت بمونی به کائنات نشون میدی که لیاقت دریافت چیزهای خیلی خوبی رو داری .
  در واقع این تضاد ها برای رشد هرکسی لازمه و باید ازش درس بگیری و رشد کنی تا توی مدار بالاتری بری و تمام این به اصطلاح ضررها چند برابر جبران بشه .
  و نیاز نیست مدام روی این تمرکز کنی که ایمانم به اندازه کافی نیست .
  فقط آرام توی مسیر بمون ، تمرین کن و سعی کن حال خودتو خوب کنی و کم کم نشونه ها که میاد ایمان توام همراه باهاشون قوی تر میشه و مطمئن باش اگه تکرار و استمرار داشته باشی توی مسیرت و تکاملت رو طی کنی و در مقابل تضادها نا امید نشی و ازشون درس بگیری و بگذری و مثلا وقتی طلات گم شد بگی من باید به فراوانی جهان ایمان داشته باشم جهانی که هر سمتشو نگاه میکنی پر از منابع و فراوانیه به اندازه کافی برای من داره و بهم برمیگرده اونوقت توی یه مدت زمانی که انتظارشو نداری از راهی که فکرشم نمیکنی چند برابر بهت برمیگرده چون جهان برخلاف ذهن محدود ما میلیون ها راه بلده .
  فقط توی مسیر بمون .

  ۱۰+
 4. مهربان مهربان گفت:

  همراز جون چقد جواباتون عالیه و به دل میشینه. 🙏🙏🌹

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید