: چشم پوشی روی رفتار بد

سلام دوستان وقت بخیر سوالی داشتم ما و خانواده پدریم ارتباط خیلی تنگاتنگی داشتیم و فوق العاده صمیمانه پدر من ادم متمولی بودن بعد از اینکه چندسال پیش ناگهانی فوت کردن خواهر و برادراش کاملا رفتارشون با من و مادرم تغییر کرد و فقط الان با برادرم رابطه صمیمی دارن ک البته برادرم هم وضع مالی خیلی خوبی داره با اینکه میدونیم ک چرخششون بخاطر پول ولی از اینکه اینقدر نااگهانی بهمون بی توجه شدن در حدی ک حتی احوالی هم از ما نمیپرسن ناراحتیم و اینکه بسیار ناراحتیم ک چرا عمررری رو حرام چنین افراد سودجویی کردیم سرخورده و خشمگین هستیم ممنون میشم توی این دو موضوع راهنمایی بفرمایید تا با خودمون کنار بیایم

3 نظر نظر خود را بنویسید

 1. یاسمین یاسمین گفت:

  سلام. انگشت اتهام رو بروى اونها نگیر …. قضاوت نکن.. ببین بعد از فوت پدر کدوم باور عمیق و ریشه دارت خودش رو نشون داده ؟ کجا احساس کردى که از اونها کمترى ….همش درون خودته به این مسئله عمیقا فکر کن

  ۳+
 2. Ziba Ziba گفت:

  سلام جانم میدونم این موضوع فعلا خیلی براتون مهمه . اما سعی کن یه چند مدتی اصلا بهش فکر نکنی . روی جنبه های دیگر زندگیتون تمرکز کنید با مادر راجع به مسائلی خوبی که شادتون می کنه صحبت کنید . حرف زدن و فکر کردن بیشتر به این موضوع مشکل رو حادتر می کنه و حس خشم بیشتری بهتون میده . روی اهداف کارها و برنامه های خودتون تمرکز کنید . از درون شاد باش . اونها نقشی در زندگی شما ندارن نقش اول فیلم زندگی شما خود شمایید . فقط به چیزهای خوب زندگیت فکر کن و از خوشی های زندگیت حرف بزن .اونها رو هم ببخش و براشون طلب خوشی کن این انرژی منفی خودش محو میشه و اگر در مدار خوشی شما باشند خود به خود برمیگردن .
  اگر به این خشم و افکار منفی پر وبال بدی این خود شمایید که هر لحظه دارید از خودتون انتقام می‌گیرید . و قطعا شما این رو نمی خوایید . پس نادیده بگیر و ببخش و روی خوشی های زندگیتون تمرکز کنید .
  کنار مادر عزیزت بهترین زندگی رو داشته باشی عزیزم .

  ۰
 3. Ziba Ziba گفت:

  خودتون رو قربانی و اونها رو مقصر ندونید . قضاوت اتفاقات دنیا اصلا به این سادگی نیست حتی اگر ظاهر امر این رو به ما نشون میده . بهترین کار اینکه انرژی های درون خودتون رو رشد بدید و اگر از اونها یاد می کنید فقط به خوبی ها و روزهای خوشی که در گذشته با هم داشتید تمرکز کنید .

  ۰

پاسخی بگذارید