مشاوره خصوصی

تمرین و راهکارهای دوستی از جنس خود شما

گاهی اوقات به دلیل هجوم افکار و اتفاقاتی که دوستشان نداریم ولی ناخواسته به زندگی‌مان دعوتشان کرده‌ایم سردرگم می‌شویم و در تصمیم‌گیری و تفکر و تشخیص خوب از بد ناتوان و مستأصل می‌مانیم و‌ حضور کسی در کنارمان که مسئله را از زاویه بهتری ببیند و توانایی تحلیل شرایط را داشته باشد کمک شایانی به عبور از آن تضاد در زندگی‌مان می‌کند.

مشاوره خصوصی به شما این امکان را می‌دهد که به‌تنهایی و مستأصل با اتفاقات زندگیتان مواجه نشوید و حضور یه کمک همراه و دوست را که از جنس خود شماست و از دل هزاران مشکل در سیاهی راهش را به سمت روشنی بازکرده که تلاش می‌کند با تمرین و راهکار و راهنمایی بار سنگینی را که بر دوشتان احساس می‌کنید کم یا حذف کند در کنارتان داشته باشید.

توضیحات

قیمت هر ساعت مشاوره در تلگرام یا واتساپ ۱۸۵.۰۰۰ تومان است که به صورت آنلاین پرداخت می‌شود.

به دلیل اینکه وقت شما اختصاصا برای شما در نظر گرفته می‌شود، شما در زمانی که رزرو می‌کنید حتما باید در تلگرام یا واتساپ حضور داشته باشید در غیر اینصورت هزینه مشاوره قابل عودت نیست و یا اختصاص دادن زمان دیگری برای شما مقدور نمی‌باشد.

امکان لغو مشاوره تنها ۲۴ ساعت قبل از زمان انتخابی مقدور است.

اگر زمان مورد نظر شما با وقت‌های آزاد مشاوره مطابقت ندارد، با @donyagrm در تلگرام در ارتباط باشید.
زمان های مشاوره به وقت ایران می باشد, مشاوره ها در تلگرام یا واتس اپ به صورت ویس می باشد.

رزرو دلاری

برای رزرو دلاری روی لینک https://www.paypal.me/graylimeikola کلیک کنید و سپس 19دلار آمریکا پرداخت کنید و برای هماهنگی، رسید پرداخت و زمان مورد نظر خود را به ایمیل salam@donyagrayli.com‌ ارسال کنید.

اطلاعات حساب ترکیه

در صورت تمایل می‌توانید مبلغ مشاوره برای هر ساعت را ۸۰ لیر به شماره حساب زیر واریز و رسید و زمان مورد نظر خود را به ایمیل salam@donyagrayli.com ارسال کنید.

Donya Graylımeıkola
Ziraat Bank
Branch: Karşıyaka / İzmir Şubesi
Account Number: 411-89227881-5001
IBAN Number: TR 5300 0100 0411 8922 7881 5001

بارگذاری...

پاسخی بگذارید